2 komentāri

Lai iegūtu papildu finansējumu veselības aprūpei, valdošā koalīcija vienojusies par sociālo iemaksu celšanu.

Savukārt par lielāku iedzīvotāju ienākumu nodokļa (IIN) likmes progresivitāti diskusijas vēl turpināsies.

Intervijā raidījumam “900 sekundes”  premjers Kučinskis sacīja, – vēl būs jāpēta, cik būs jāmaksā tiem iedzīvotājiem, kas sociālās iemaksas nemaksā.

Tikmēr Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas vadītāja Līga Kozlovska pauda viedokli, ka koalīcijas piedāvātais risinājums veselības aprūpei palielinās nevienlīdzību starp dažādām iedzīvotāju grupām.

Jau ziņots, – politiskās konsultācijas trešdien turpinājās visu dienu, un panākta konceptuāla vienošanās par tā dēvētā sociālā nodokļa celšanu. Kopā ar citiem lēmumiem tas novārdzinātajai medicīnai jau nākamgad sola ievērojamu papildu naudas klātbūtni. Tikmēr iepriekš atbalstītā nodokļu reforma, visticamāk, tiks būtiski pārskatīta, ieviešot progresīvo ienākuma nodokli. Vairāk lasi šeit!

TOP komentāri

 • Valdis
  +4 +4 0

  Valdis

  Pareizi, Kučinski ! Vieglāk ir vienkārši ar ukaziem tautu slaukt vēl vairāk, lai tā bēgtu strādāt uz citām valstīm, nekā atšķetināt un iznīdēt Medicīnas Astoņkāji, kas iztērē tik pat daudz naudas (uz vienu iedzīvotāju), kā attīstītajās zemēs. Malacis ! Močī vien tālāk ! Interesanti cik liels reitings Tavai partijai būs uz vēlēšanām ? Un arī Tev pašam, kas slinko kārtīgāk iedarbināt KNABu, Tautas kontroli un prokurorus paskubināt.
 • ome
  +2 +2 0

  ome

  kārtējais blefs.......... nu tak izbeidzat vienreiz spraust batonus tautai ausīs......
  attopieties tak viereiz deputātu kungi,kundzes......degt jums elles liesmās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl