Leģendārais Holivudas aktieris Roberts Davi stāsta par panākumu “atslēgu”

Komentāri

Leģendārais Holivudas aktieris Roberts Davi atveidojis dažādas lomas vairāk nekā 100 TV un kino filmās, strādājis kopā ar mūzikas un kino jomas leģendām, saņēmis neskaitāmus karjeras apbalvojumus, tostarp ”SunScreen” filmu festivāla balvu par mūža ieguldījumu.

Lai noskaidrotu, kas ir viņa panākumu atslēga, ar pasaules slaveno kinozvaigzni sarunājās Kristaps Tālbergs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sarunas laikā izdodas uzzināt, ko slavenais Holivudas aktieris mēdz darīt no rītiem, kādas lomas viņš atkal vēlētos spēlēt un ko iesaka jauniešiem, kuri savu dzīvi vēlas saistīt ar kino. Saruna ievirzās arī par politiskiem jautājumiem.

Video! Intervija ar slaveno Holivudas aktieri Robertu Davi raidījumā “900 sekundes”!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl