Komentāri

Latvijas Basketbola savienība atrod un atlaiž vainīgos. Tas gan nav saistībā ar lielu ažiotāžu izpelnījušos Šnepa un Jučmaņa ”ziedojuma” skandālu.

Šā jautājuma šķetināšana trešdien, 14. martā, Basketbola savienības ārkārtas valdes sēdē pat tika atlikta. Tā vietā priekšplānā izliktas finanšu problēmas, kuru dēļ no darba šodien padzīts finanšu direktors Arvīds Grigaļāvičs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Finanšu līdzekļu pārtēriņš radies, nacionālajai izlasei gatavojoties un piedaloties Eiropas čempionātā. Rēķini pienākot joprojām, un tie rada desmitiem tūkstošu eiro lielus zaudējumus.

Tā dēvētais “ziedojuma” skandāls atlikts uz nākamo valdes sēdi, kad aicināts ierasties arī bijušais basketbola izlašu direktors Māris Jučmanis.

Jau vēstīts, ka Jučmanis vaino Basketbola savienības ģenerālsekretāru Edgaru Šnepu mēģinājumā no viņa izspiest valdības piešķirto 5 tūkstošu eiro prēmiju.

Valdis Voins
Latvijas Basketbola savienības prezidents

Valde lēma, ja tāds gadījums apstiprināsies, jo nekādā veidā nav pieļaujams šāds komunikācijas stils vai darbības, bet par šo jautājumu lemsim – tas ir darba kārtībā 19. martā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl