Lauztas potītes, ceļgali un rokas – šādas traumas cilvēki gūst uz netīrītajām ietvēm

1 komentārs

Traumpunktos ar šādiem un citādiem lūzumiem ik dienu nonāk vairāki desmiti cilvēku. Rīgas ielās sastaptie iedzīvotāji atzīst, ka viņuprāt ietves ir tik slidenas, ka esot bail iziet no mājām. Situāciju īpaši neuzlabo arī pašvaldības inspektori, kas par ietves netīrīšanu var piemērot sodu.

Krītot cilvēki gūst ne tikai roku lūzumus. Gājēji tik pat bieži traumē potītes, ceļus un citus kāju kaulus. Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā vien ik dienu nonāk līdz pat piecpadsmit cilvēkiem, kuri paslīdot ir lauzuši kādu no ķermeņa kauliem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

LNT ziņu sastaptie rīdzinieki norāda, ka pašlaik pārvietoties pa ietvēm viņuprāt nav droši.

Galvaspilsētas izpilddirekcijas inspektore šogad saņēmusi ievērojami daudz sūdzību no iedzīvotājiem.

Uzturēt Ietves tīrību ir katras ēkas īpašnieka pienākums. Inspektore novērojusi, ka šoziem ir vairāk pārkāpumu nekā iepriekšējos gados.

Rīgā sods par netīrītu ietvi nama saimniekam var sasniegt līdz 350 eiro. Inspektore norāda, ka sodu vajadzētu palielināt, jo namsaimniekiem lētāk esot samaksāt sodu nekā algot sētnieku.

TOP komentāri

  • ilmārs
    0 0 0

    ilmārs

    A varbūt vajadzētu atcerēties, ka nav maija mēnesis. Pats esmu pensionars un nevaru ciest gaudotājus par netīrītām ielām u.t.t..

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl