Komentāri

Miljoni slimnīcu infrastruktūras attīstībai, piemēram, telpu remontiem vai jaunu tehnoloģiju iegādei, pieejami no Eiropas Reģionālā fonda. Vairāk nekā 91 miljons atvēlēts Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas jaunā korpusa būvniecībai, bet teju 83 miljoni sadalīti starp 13 universitātes un reģionālajām slimnīcām, kuras atzītas par stratēģiski svarīgām.

Starp reģionālajām slimnīcām ”lauvas tiesu” saņēmusi Liepājas reģionālā slimnīca un Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca. Tām abām piešķirti ap 24 miljoniem eiro, kas ir tikpat daudz cik pārējām reģionālajām slimnīcām – Daugavpils, Jelgavas, Vidzemes, Jēkabpils un Rēzeknes – kopā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl vakar pēc koalīcijas partiju tikšanās satraukumu par šādu situāciju pauda ”Vienotība”. Taču šodien valdības sēdē neviens ”Vienotības” ministrs iebildumus pret finansējuma sadalījumu necēla. Bažas vairāk raisīja iecere iedalīt visas Latvijas slimnīcas četros līmeņos.

Iebildumi pret finansējuma sadali, akcentējot, ka tas nav izdiskutēts, jo pats dokuments vēl pagājušajā nedēļā bija ierobežotas pieejamības, bija Pašvaldību savienībai.

Pie attīstībai paredzētajiem miljoniem šodien tika tās slimnīcas, kuras iedalītas augstākajā – ceturtajā un trešajā līmenī. Visticamāk, lielāki iebildumi gaidāmi brīdī, kad taps zemāko līmeņu slimnīcu kartējums.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl