2 komentāri

Ģimenes ārstu streiks kļuvis par prioritāti valdībā. Pievakarē vairāku mediķu organizāciju līderi, izņemot streika rīkotājus, tikās ar premjeru Māri Kučinski. Pēc aptuveni pusotru stundu ilgām sarunām lauku ģimenes ārsti paziņoja par gatavību atlikt streikošanu, ja politiķi garantēs finansējuma pieaugumu veselības aprūpei.

Uz tikšanos ar premjeru ieradās Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas vadība, ārstu biedrības vadītāji un veselības ministre Anda Čakša. Starp klātesošajiem nebija streika organizētāju no Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neoficiāli informācija liecina, ka Ģimenes ārstu asociācijas vadītāja Sarmīte Veide uzaicinājumu uz sarunām saņēmusi tikai dažas stundas iepriekš, tāpēc nav varējusi ierasties. Tikmēr viņas kolēģe no Lauku ģimenes ārstu asociācijas paziņoja, ka varētu lūgt ārstus atlikt streikošanu, ja valdošie politiķi garantēs finansējuma pieaugumu veselības aprūpei.

Iepriekš sarunas ar dakteriem par finansējuma palielinājumu bija nonākušas strupceļā, tāpēc nozares ministre Anda Čakša par vidutāju aicināja Ārstu biedrības šefu Pēteri Apini. Viņš lūdza ārstus atlikt streikošanu līdz 22. jūlijam, kad Saeima otrajā lasījumā lems par nodokļu reformu, no kā atkarīgs arī finansējuma pieaugums veselības nozarei.

Ceturtdienas vakarā gan paredzētas vēl vairākas sarunas starp mediķiem un politiķiem. Nav zināms, vai tajās piedalīsies arī streika rīkotāji, tāpat nav skaidrs, vai ģimenes ārsti pilsētās gatavi atlikt streikošanu.

TOP komentāri

 • Fakts
  +1 +1 0

  Fakts

  Solīts makā nekrīt! Kučinskis solīja, ka viņa valdīšanas laikā nodokļus nepalielinās un jaunus neliks! Jā, jā!
 • Dakters Zatleris
  0 0 0

  Dakters Zatleris

  Solu, solu, solu. Ko vajag solīt? Solu, solu! Tikai, kas es esmu? Kam es solu? Kāpēc?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl