Laukos kursējošo autobusu biļešu cenas mainīsies par 20%, norāda pārvadātājs

1 komentārs

Vietējos maršruta autobusos Latvijas reģionos mainīsies biļešu cenas. Vai turpmāk lauku iedzīvotājiem par braucienu būs jāmaksā vairāk?

Vietējais sabiedriskais transports lauku ļaudīm ir ļoti nozīmīgs. Tā ir saikne ar ārpasauli. Tāpēc ar bažām tiek uzņemtas ziņas par kārtējo reisu samazināšanu neesošo pasažieru dēļ vai kārtējām izmaiņām cenu politikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban reģionālo autobusu pārvadājumos ir vairāki desmiti dažādi tarifi, pēc kuriem aprēķina biļešu cenas. Vienādojot sabiedriskā transporta tarifus, iedzīvotāji par braucienu maksās pēc vienādiem principiem, neatkarīgi no vietas, kur tie atrodas. Līdz šim biļešu cena krasi atšķīrās. Un tas nozīmē – vietām biļešu cenas paaugstināsies, citviet izlīdzināsies, bet kaut kur samazināsies. Autotransporta direkcija gan sola, ka lielākā daļa pasažieru neizjutīs izmaiņas savos maciņos.

Foto:

Pasažieru pārvadātājs Jelgavas novadā atzīst, ka cenu svārstības vienā vai otrā virzienā būs apmēram 20%. Par tarifu izlīdzināšanu pārvadātāji runājuši jau daudzus gadus, tāpēc gandarīti, ka tas beidzot sagaidīts. Lai gan pārvadātāji nezina, kā šīs tarifu izmaiņas ietekmēs viņu ieņēmumus. Pasažieru skaits ar katru gadu tikai samazinās.

Tarifu izlīdzināšana visā Latvijā nav vienas dienas jautājums. Process garš, kas notiek vairākos posmos, sākot ar atsevišķiem novadiem.

Skaties video!

TOP komentāri

  • Latvijas Antiglobalisti
    0 0 0

    Latvijas Antiglobalisti

    Lai jau kļūst dārgākas.Beidzot varēsim par pazeminātu cenu cilvēkus uz pilsētu vest savos vieglajos autiņos.Vispār varēja šo nodarbi uzticēt privātajiem.Privātais oficiāli piesakās pašvaldībā ,un viņam tiek izmaksātas subsīdijas pasažieru pārvadāšanā,bet tam visdrīzāk nenotikt ,un tāpēc pēc biļešu cenu paaugstināšanas pārvadāsim pasažierus pēc sava prāta.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl