10 komentāri
Laukos katra otrā mājsaimniecība uzskatāma par trūcīgu
Foto: LETA

Latvijas laukos katra otrā mājsaimniecība uzskatāma par trūcīgu, un tur vidēji uz vienu cilvēku mājsaimniecībā tērēti 250 eiro mēnesī, pilsētās – vidēji 323 eiro, bet Rīgā – 377 eiro, informē Centrālā statistikas pārvalde.

299 eiro mēnesī uz vienu cilvēku mājsaimniecībā, šāda summa vidēji valstī tērēta pērn.
Trekno gadu izdevumu līmeni šie skaitļi vēl nesasniedz. 2014. gadā cilvēki tērējuši pat mazāk nekā pirms gada.

Tikai rīdzinieku mājsaimniecībās izdevumi pieauga. Pērn mazāk tērēts pārtikai, transportam, alkoholiskajiem dzērieniem un tabakai, nav spēts nomaksāt visus komunālos maksājumus. Toties būtiski auguši tēriņa atpūtai un kultūras pasākumiem, mājokļa iekārtošanai, restorānu, kafejnīcu un viesnīcu apmeklēšanai un veselības pakalpojumiem.

TOP komentāri

 • lauķe
  +11 +11 0

  lauķe

  Ja ģimenē esam 4, tad sanāk 1000.
  Kas nozog man katru mēnesi tik lielu summu, jo realitātē tā NAV!!!! Cilvēki laukos dzīvo vēl trūcīgāk . Lauku veikaliņā nenopirksi akcijas preci.
  Pārtika šajos veikalos ir dārgāka nekā pilsētā un kvalitāte var pieklibot
 • silva
  +9 +9 0

  silva

  Ak, Dievs, kādas ārprātības....atbrauciet uz laukiem, parunājiet ar cilvēkiem.....ja katram cilvēkam būtu mēnesī 250 eiro, tad jau būtu ideāli.....ir laukos ģimenes, kur uz visu ģimeni ir tikai 250 eiro....tik daudz darba vietu, kur strādājošais pat nesaņem pēc nodokļu nomaksas tādu summu....
 • Aivars
  +7 +7 0

  Aivars

  Tas nekas!Galvenais ka bēgļiem maksāsim 256eiro mēnesī!Vienalga esam bagāta valsts,kaut lielākā daļa ubagu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl