Ļauj reģistrēt saukli “Es esmu Latvija”

Komentāri

Sauklis “Es esmu Latvija” tūlīt kļūs par valstij piederošu preču zīmi, – zaļo gaismu tam jau februārī devusi Patentu valde.

Pērn oktobrī Kultūras ministrija bija iesniegusi pieteikumu Patentu valdē reģistrēt vārdisko Latvijas simtgades saukli “Es esmu Latvija” kā tai piederošu preču zīmi. Jau februārī Patentu valde pieņēma pozitīvu lēmumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atteikt reģistrāciju neesot bijis pamata, jo preču zīme nav ne amorāla, ne maldinoša, ne aprakstoša. Turklāt savā īpašumā iegūt preču zīmi ar augstu simbolisko vērtību vēlējusies valsts iestāde.

Baiba Graube
Patentu valde Preču zīmju departamenta direktore

Iespējams, ja tā nebūtu bijusi Kultūras ministrija, bet tā būtu bijusi vienkārši kāda fiziska persona, mēs šādu zīmi nebūtu reģistrējuši.

Pagaidām gan formāli sauklis kā preču zīme nav reģistrēts, jo Kultūras ministrija nav samaksājusi reģistrācijas maksu – 95 eiro.

Vai ministrija grasās pabeigt reģistrācijas procesu? Kā simboliskos vārdus tā plāno izmantot? Par to plašāk LNT Ziņu sižetā!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl