Latviski iznākusi pirmā rokasgrāmata topošajiem tēviem

Komentāri

Šajā nedēļas nogalē – Tēva diena! Latvijā tapusi īpaša rokasgrāmata vīriešiem – tās nosaukums: “Gribu būt tētis”. Tajā atrodami gan praktiski, gan medicīniski padomi.

Grāmatā “Gribu būt tētis” apkopota noderīga informācija, kas palīdzēs topošajiem tēviem aktīvāk iesaistīties grūtniecības, dzemdību un mazuļa aprūpē. Tajā ir ietvertas arī intervijas ar Latvijā pazīstamiem vīriešiem, ļaujot lasītājam uzzināt, ko nozīmē kļūt par tēvu. Latvijā netrūkst lasāmvielas sievietēm par mazuļa gaidīšanu, taču šī ir pirmā, kas domāta tēviem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Svarīgi, ka tēti ļoti grib uzzināt, viņiem vairs nav: “ai, tur grūtniecība, dzemdības – mammu lieta, jaundzimušais – mammu lieta. Nē, tā nav, viņi saprot, ka bērniņš jau ir bērniņš, kopš piesakās ģimenē. Kā veidot emocionāli tuvās attiecības jau kopš grūtniecības laika, tas ir ļoti svarīgi, lai runātu par veselīgu sabiedrību nākotnē,” stāsta vecāku organizācijas “mammamuntetiem.lv” vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa.

Grāmatā atrodami praktiski padomi, kā tētis var iesaistīties un veidot attiecības ar jaundzimušo, gan medicīnisks skaidrojums, kas labāk ļauj saprast, kas notiek ar sievieti grūtniecības laikā un kā tēti var būt noderīgi dzemdībās. Grāmata tapusi sadarbībā ar farmācijas kompāniju “Roche”, kas to sauc par sociālās atbildības projektu.

“Pirmais, protams, ir bērnu mirstības samazināšana, un otrs – mēs gribam, lai bērni ir vairāk un viņi ir veseli. Tēta loma ir jāpalielina, un tētim ir tikpat liela atbildība, lai grūtniecība noritētu labi un lai bērns piedzimtu vesels,” norāda uzņēmuma “Roche” direktors Latvijā Rauls Vēliņš.

Grāmatas tiks izplatītas visām pašvaldībām Latvijā – un tās bez maksas būs pieejamas dažādās sabiedriskās vietās, piemēram, ārstu praksēs.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl