Latviju arvien biežāk varētu piemeklēt spēcīgi viesuļi, prognozē sinoptiķi

Komentāri

Viesuli, kas otrdien, 20. jūnijā, plosījās Siguldas pusē, visticamāk, izraisījušas milzīgas vēja brāzmas kopā ar spēcīgu un intensīvu lietu.

Latvijas meteorologi gan nesteidz šo dabas parādību saukt par tornādo, tajā pašā laikā norāda, – līdzīgi lokāli viesuļi mūsu reģionā būs sastopami arvien biežāk, bet prognozēt precīzu vietu, kur tie plosīs, sinoptiķiem ir teju neiespējami.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vētra, kas otrdien ārdījās Siguldas pusē esošajā ūdenssporta bāzē “Siguldas bebri”, savā ceļā nežēloja neko – lielie koki pārlauzti uz pusēm, sakrituši viens otram virsū. Precīzs ātrums, ar kādu vējš te plosījies, nav zināms. Eiropas bīstamo laikapstākļu datubāzē publicēts vērtējums – 50 metri sekundē. Latvijas meteorologi norāda, to droši zināt nevar, bet tad tā būtu pirmā reize.

Postaža pēc viesuļa Siguldā:

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl