Latviju arvien biežāk varētu piemeklēt spēcīgi viesuļi, prognozē sinoptiķi

Komentāri

Viesuli, kas otrdien, 20. jūnijā, plosījās Siguldas pusē, visticamāk, izraisījušas milzīgas vēja brāzmas kopā ar spēcīgu un intensīvu lietu.

Latvijas meteorologi gan nesteidz šo dabas parādību saukt par tornādo, tajā pašā laikā norāda, – līdzīgi lokāli viesuļi mūsu reģionā būs sastopami arvien biežāk, bet prognozēt precīzu vietu, kur tie plosīs, sinoptiķiem ir teju neiespējami.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vētra, kas otrdien ārdījās Siguldas pusē esošajā ūdenssporta bāzē “Siguldas bebri”, savā ceļā nežēloja neko – lielie koki pārlauzti uz pusēm, sakrituši viens otram virsū. Precīzs ātrums, ar kādu vējš te plosījies, nav zināms. Eiropas bīstamo laikapstākļu datubāzē publicēts vērtējums – 50 metri sekundē. Latvijas meteorologi norāda, to droši zināt nevar, bet tad tā būtu pirmā reize.

Postaža pēc viesuļa Siguldā:

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl