Komentāri
Latvijas Žurnālistu asociācijas valde pauž krasu nosodījumu NEPLP par Roķes atlaišanu
Andrejs Skangals, TV3 Ziņas

Satraukumu par padomes lēmumu no Latvijas Radio valdes atstādināt Sigitu Roķi paudusi Latvijas Žurnālistu asociācijas valde. Pašlaik zināmā informācija žurnālistu organizācijai radījusi aizdomas par iespējamu politisku izrēķināšanos.

Nellija Ločmele
LŽA VALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJA VIETNIECE

LŽA valde izsaka nožēlu par to, ka mediju uzraugs ir eskalējis konfliktu ar Latvijas Radio.

 

Mēs uzskatām, ka vadītāja atlaišana sabiedriskajā medijā ir ārkārtējs solis un šobrīd nav skaidrs, kā šis ārkārtējais solis palīdzēs turpināt reformas sabiedriskajā medijā, kas noteikti ir nepieciešams, un arī vairot sabiedrības uzticību gan medijam, gan padomei. Un mēs uzskatām, ka tas tiešām ir ļoti neveiksmīgs konflikta risinājums, kas neved tālāk uz cerīgāku nākotni.

Jau ziņojām – NEPLP pauž neuzticību Latvijas Radio valdes loceklei Sigitai Roķei; lielākie pārmetumi par ”satura tirgošanu”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu? šodien 15:58

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl