2 komentāri

Atzīmējot Latvijas gaisa spēku 25 gadadienu, savas prasmes gaisā demonstrēja arī iznīcinātāja pilots no Latvijas – Roberts Andrejevs. Viņš kopā ar vēl vairākiem latviešiem pilota prasmi apguva ASV, taču vienu kolēģi ar labāku algu pārvilinājis airBaltic, otrs diemžēl ir miris, tāpēc Andrejs pašlaik ir vienīgais Latvijas armijā, kas var pilotēt virsskaņas lidmašīnu. 

Andrejevs neslēpj, ka lidot nesanāk bieži – aptuveni mēnesis gadā, tāpēc pašlaik viss notiek, lielā mērā balstoties uz ASV gūtajam iemaņām. Būt par pilotu iznīcinātājam L-39, kuram nav autopilota funkcijas, esot ļoti grūti, jo pārslodzes ir milzīgas.

Taču Andrejevs nešaubās, ka katrai suverēnai valstij jābūt attīstītām gaisa atbalsta spējām. Kā uzsver viņa priekšnieks, jautājums nav tikai par Latvijas valsts prestižu, bet ļoti svarīgu NATO funkciju.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

TOP komentāri

  • pipars dzintaram
  • Alberts Dzintars
    0 0 0

    Alberts Dzintars

    Intresanti, cik tāds kaut vai 4 paaudzes iznīcinātājs izmaksātu Latvijas nodokļu maksātājiem. . . .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl