Komentāri

Negribētu teikt, ka noskaņojums Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā būtu īpaši dramatisks, taču ielās redzams daudz cilvēku, jo metro un vilcienu satiksme ir slēgta. Tā raidījumam ”LNT Ziņas” teica Latvijas vēstnieks Zviedrijā Gints Jegermanis.

Viņš norādīja, ka cilvēki, lai nokļūtu mājās, pārvietojas lielākoties kājām. Zināms arī, ka pilsētā ir izveidotas vietas, kur cilvēkiem pārnakšņot, ja viņi netiek mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

Vēstniecība saistībā ar notikušo esot saņēmusi dažus telefonzvanus. “Cilvēki mēģinājuši saprast, kā pārvietoties, piemēram, uz lidostu, daži meklējuši savus paziņas vai radiniekus,” teica Jegermanis.

Jegermanis arī apliecināja, ka pagaidām nav nekādu ziņu par cietušo izcelsmi un to, kas ir cietušie, līdz ar to arī nav ziņu par to, ka būtu cietis kāds Latvijas valstspiederīgais.

Foto no notikuma vietas

Vēstnieks atgādināja, ka noziedznieks nav notverts un policijai nav ziņu, vai viņš ir viens un vai gaidāms vēl kāds uzbrukums.

Vēstniecība Zviedrijā strādā dežūrrežīmā un būs gatava sniegt palīdzību, tā arī ir aicinājusi cilvēkus ziņot par saviem tuviniekiem, ja zināms, ka viņi ir Stokholmā un ar viņiem viss ir kārtībā.

Kā ziņots, Stokholmā piektdien kādā lielveikalā, kas atrodas parasti ļaužu pilnā gājēju ielā, ietriekusies kravas automašīna. Tiek ziņots, ka gājuši bojā trīs cilvēki, vairāki ir ievainoti.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl