Komentāri

Eiropas valstis cenšas piesaistīt tūristu plūsmu no Indijas. Viens no veidiem, kā to varētu izdarīt, – organizēt Indijas filmu uzņemšanu Eiropā, LNT raidījumam “900 sekundes” pastāstīja Latvijas vēstnieks Indijā Aivars Groza.

Viņš zina stāstīt, ka 2012. gadā Indijā popularitāti guvusi filma par kādu aģentu, filmā darbība notikusi arī Rīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Aivars Groza
Latvijas vēstnieks Indijā

Filma bija pietiekami populāra. Reizēm satiekoties ar Indijas kinomākslas pārstāvjiem, – viņi atceras filma uzņemta Rīgā. Tādā veidā var veicināt Latvijas atpazīstamību un varbūt pēc tam tūristu plūsmu uz Latviju. Tikos ar vienu producentu, kuram bija ideja par filmu, kurā sižets varētu būt tāds, – no padomju laikiem kāds indiešu jūras kara flotes kursants mācās toreizējā jūras kara flotes bāzē Bolderājā un iemīlas latviešu meitenē. Redzēs, kā tas tālāk varētu izvērsties.

Vienlaikus Groza norāda, ka Latvija šobrīd veiksmīgi piesaista Indijas studentus un veidojas sadarbības starp augstskolām. Viņš skaidro, ka Latvija spēj piedāvāt augstas klases izglītību par zemu cenu, tas interesē indiešus.

Aivars Groza
Latvijas vēstnieks Indijā

Viens no mērķiem, kādēļ Latvijas vēstniecība Indijā tika atvērta, bija, lai pastiprināti piesaistītu studentus no Indijas. Jāsaka, ka šogad studentu skaitlis varētu pārsniegt 1000.

Latvijas vēstniecība Indijā ir kopš 2014.gada, Groza ir pirmais rezidējošais vēstnieks šajā valstī.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl