Komentāri

Eiropas valstis cenšas piesaistīt tūristu plūsmu no Indijas. Viens no veidiem, kā to varētu izdarīt, – organizēt Indijas filmu uzņemšanu Eiropā, LNT raidījumam “900 sekundes” pastāstīja Latvijas vēstnieks Indijā Aivars Groza.

Viņš zina stāstīt, ka 2012. gadā Indijā popularitāti guvusi filma par kādu aģentu, filmā darbība notikusi arī Rīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Aivars Groza
Latvijas vēstnieks Indijā

Filma bija pietiekami populāra. Reizēm satiekoties ar Indijas kinomākslas pārstāvjiem, – viņi atceras filma uzņemta Rīgā. Tādā veidā var veicināt Latvijas atpazīstamību un varbūt pēc tam tūristu plūsmu uz Latviju. Tikos ar vienu producentu, kuram bija ideja par filmu, kurā sižets varētu būt tāds, – no padomju laikiem kāds indiešu jūras kara flotes kursants mācās toreizējā jūras kara flotes bāzē Bolderājā un iemīlas latviešu meitenē. Redzēs, kā tas tālāk varētu izvērsties.

Vienlaikus Groza norāda, ka Latvija šobrīd veiksmīgi piesaista Indijas studentus un veidojas sadarbības starp augstskolām. Viņš skaidro, ka Latvija spēj piedāvāt augstas klases izglītību par zemu cenu, tas interesē indiešus.

Aivars Groza
Latvijas vēstnieks Indijā

Viens no mērķiem, kādēļ Latvijas vēstniecība Indijā tika atvērta, bija, lai pastiprināti piesaistītu studentus no Indijas. Jāsaka, ka šogad studentu skaitlis varētu pārsniegt 1000.

Latvijas vēstniecība Indijā ir kopš 2014.gada, Groza ir pirmais rezidējošais vēstnieks šajā valstī.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl