Latvijas vēsā vasara – iedzīvotāji vēlas aizceļot tur, kur ir silts

1 komentārs

Par vēsajiem laikapstākļiem šovasar priecājas ne tikai cilvēki, kuriem nepatīk karstums, bet arī Latvijas “tūroperatori”. Jo, tiklīdz ārā kļūst manāmi vēsāks, Latvijas iedzīvotāji sāk ilgoties pēc īstas vasaras un vēlas baudīt svelmi un sauli. Tikmēr gribētāju palaiskoties dienvidos pie jūras ir tik daudz, ka tuvākā mēneša laikā Latvijā lielākās tūrisma aģentūras to vairs pat nevar piedāvāt – gan viesnīcās, gan lidmašīnās gandrīz vairs nav brīvu vietu.

Jūnija sākumā un gandrīz līdz jūlija beigām izķerti visi ceļojumi pieprasītākajos šīs vasaras galamērķos, un tie ir Turcija, Grieķija, Spānija, Bulgārija un Itālija. Dažu iepriekšējo gadu rūgtā pieredze lielāko daļu mūsu atpūtnieku iemācījusi – nav ko gaidīt pēdējā brīža piedāvājumus, jo var palikt vispār bez siltās jūras un dienvidu atpūtas. Turklāt, rezervējot ceļojumu gada sākumā, var ietaupīt trešdaļu no tā izmaksām. Ja pērn pirmajā vietā bija Bulgārija, tad šogad visvairāk atpūtnieku vēlas atkal ceļot uz Turciju, neatpaliek arī Grieķijas salas – Krēta, Roda un Korfu. Šobrīd vēl ir iespējams izvēlēties ceļojumu jūlija beigās un augustā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Marina Ulanova
ceļojumu aģentūras ”Tez Tour” pārstāve

Turcija ir “izpirkta” līdz jūlija beigām, Grieķijā vēl var atrast vietas lidmašīnas, bet viesnīcu piedāvājums nav tik plašs, pašas viesnīcas ir krietni mazākas nekā Turcijā, līdz ar to izmitināt tūristus ir mazākas iespējas.

Par vienu nedēļu ārpus Latvijas mūsu atpūtnieki ir gatavi tērēt no 450 līdz 600 eiro vienam cilvēkam.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl