Valsts vēlas reģistrēt savas tiesības sauklim “Es esmu Latvija”

1 komentārs

Gatavojoties Latvijas simtgadei, valsts vēlas kļūt par saukļa “Es esmu Latvija” īpašnieci. Lai to reģistrētu, pieteikumu Patentu valdē iesniegusi Kultūras ministrija.

Sauklis “Es esmu Latvija” ir valsts simtgades galvenais vēstījums. Kultūras ministrija uzskata, ka par šā saukļa īpašnieci ir jākļūst valstij.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā norāda Latvijas valsts simtgades birojā, šāds solis sperts piesardzības dēļ, lai izvairītos no situācijām, ka saukli piereģistrē kāds cits un to izmanto, iespējams, negodprātīgi.

“Mēs vēlamies, lai cilvēki to brīvi izmanto, lai tas ir pieejams ikvienam un ikkatram. Un tīri aiz tā iemesla, lai nepasteidzas un to neizdara kāds cits, piereģistrējot tos vārdus, kas teorētiski var būt iespējams, mēs esam pieteikuši šo vēstījumu kā preču zīmi,” pauž Latvijas valsts simtgades biroja pārstāve Linda Pastare.

TOP komentāri

 • Re Re
  0 0 0

  Re Re

  Kas tas bija par murgu,ko ta ministrija taisas registret?
  Gribesu un busu Latvija ,negribesu-nebusu!
  Bet es laikam kaut ko nesapratu jeb kads ir sagajis sviesta.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl