Latvijas Universitātē atklāj projektu studiju “DF LAB”

Komentāri
Latvijas Universitātē atklāj projektu studiju “DF LAB”

Šodien plkst. 11.30 Rīgā, Latvijas Universitātes (LU) Datorikas fakultātes 303. telpā, atklāta projektu studija “DF LAB”, kas iecerēta kā vieta, kur gan informācijas tehnoloģiju, gan citu nozaru studenti varēs īstenot savus studiju un ārpusstudiju projektus.

Kā aģentūru LETA informēja LU Datorikas fakultātes sabiedrisko attiecību speciāliste Jeļena Poļakova, studijā būs pieejamas iekārtas gan produktu prototipēšanai, tai skaitā trīsdimensiju (3D) modelēšanas programmatūra, 3D printeri un lāzergriezējs, gan mobilo lietotņu, elektronikas, lietu interneta un virtuālās realitātes projektu izstrādei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Studijas atklāšanas pasākumā piedalīsies LU Datorikas fakultātes dekāns Juris Borzovs, LU Fonda valdes priekšsēdētājs Ivars Lācis, SIA “Mikrotīkls” līdzīpašnieks Arnis Riekstiņš un “Accenture” Latvijas filiāles vadītājs Maksims Jegorovs. Pasākumā notiks arī iekārtu demonstrējumi.

FOTO!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl