Latvijas Universitātē atklāj projektu studiju “DF LAB”

Komentāri
Latvijas Universitātē atklāj projektu studiju “DF LAB”

Šodien plkst. 11.30 Rīgā, Latvijas Universitātes (LU) Datorikas fakultātes 303. telpā, atklāta projektu studija “DF LAB”, kas iecerēta kā vieta, kur gan informācijas tehnoloģiju, gan citu nozaru studenti varēs īstenot savus studiju un ārpusstudiju projektus.

Kā aģentūru LETA informēja LU Datorikas fakultātes sabiedrisko attiecību speciāliste Jeļena Poļakova, studijā būs pieejamas iekārtas gan produktu prototipēšanai, tai skaitā trīsdimensiju (3D) modelēšanas programmatūra, 3D printeri un lāzergriezējs, gan mobilo lietotņu, elektronikas, lietu interneta un virtuālās realitātes projektu izstrādei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Studijas atklāšanas pasākumā piedalīsies LU Datorikas fakultātes dekāns Juris Borzovs, LU Fonda valdes priekšsēdētājs Ivars Lācis, SIA “Mikrotīkls” līdzīpašnieks Arnis Riekstiņš un “Accenture” Latvijas filiāles vadītājs Maksims Jegorovs. Pasākumā notiks arī iekārtu demonstrējumi.

FOTO!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl