Latvijas tiesneši vērtē padarīto

Komentāri

Latvijas tiesnešiem, kuri šonedēļ pulcējās uz savu ikgadējo konferenci, bija par ko runāt – gan to, kā veicies ar pašu pirms četriem gadiem izveidotās tieslietu padomes darbu, gan to, kā uzlabot savu ikdienas darbu rakstot spriedumus.

Tā kā pēdējos gados gana bieži uz atsevišķiem tiesnešiem kritušas aizdomas par tādiem lēmumiem maksātnespējas lietās, kas gandrīz zem ūdens pagrūduši lielus uzņēmumus, Temīdas kalpiem tika doti skaidri mājieni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Godātie tiesneši, Satversmē noteiktā tiesnešu neatkarība nenozīmē, ka tienesis nav atbildīgs par sava darba kvalitāti. Tiesnesis nav privileģēts savās interesēs. Tiesas tiek finansētas no nodokļu maksātāju līdzekļiem un sabiedrībai ir tiesības prasīt, lai tiek nodrošinātas likumā noteiktās prasības un tiesiskās intereses,” uzrunā pauda Saeimas deputāte Ilma Čepāne.

Lai gan ne uz vienu ar pirkstu rādīts netika, vēstījums skaidrs: palieciet neredzīgi uz dažādām iegribām vai maldīgām interesēm. Čepānes kundzei nevar nepiekrist, vārdi ir skaisti un pareiz. Taču, kaut arī viņa pati vēlēšanās nekandidē, toties viņas pārstāvētā partija gan. Turklāt ar lielām ambīcijām turpināt vadīt valsti, šajos vārdos jaušams tāds kā priekšvēlēšanu patoss. Vēl jo vairāk, sabiedrībai labpatiktu no likumdevēja pārstāvja, kurš pēdējos četrus gadus ir vadījis Saeimas Juridisko komisiju, dzirdēt nevis fakta konstatāciju par to, ka viss ir slikti, bet gan kas tieši ir izdarīts, lai nebūtu tā, kā tas diemžēl ir.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl