Latvijas redzeslokā ir “vairāki desmiti” cilvēku, kas iebraukuši Latvijā, lai radītu nekārtības

1 komentārs

Latvijas drošības dienestu redzeslokā ir nonākuši vairāki desmiti “viesmākslinieku”, kas ieradušies Latvijā, lai radītu šeit nekārtības, LNT raidījumā 900 sekundes atzina iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

“Ja mēs runājam par “viesmāksliniekiem”, tad ir vairāki desmiti potenciālo viesmākslinieku, kas varētu veicināt negatīvu publicitāti Latvijai. Vairāki desmiti ir iekļauti sarakstā, lai nepieļautu viņu piedalīšanos,” sacīja R. Kozlovskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video!

Gatavojoties 16. martam, Leģionāru piemiņas dienai, Valsts policija iesaistījusi tik daudz darbinieku, lai nodrošinātu kārtību pasākuma laikā.

Skaties video!

TOP komentāri

  • kresiite
    +1 +1 0

    kresiite

    Ja zinājāt, kāpēc ielaidāt valstī? Ir taču arī tādi likumi, ka var aizturēt uz aizdomu pamata pavisam nevainīgā lietā un, kad 16 marts ir beidzies, palaist vaļā par nepietiekamiem pierādījumiem. Kāpēc vnr jāgaida līdz notiek, kaut kas!?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl