Latvijas policisti iepirks ieročus un bruņojumu četru miljonu vērtībā

0 Komentāru
Latvijas policisti iepirks ieročus un bruņojumu četru miljonu vērtībā
LETA

Kamēr daudzās Eiropas valstīs ielās patrulē policisti ar automātiskajiem ieročiem, Latvijā šādus skatus neredzēsim – Latvijas policijas priekšnieks akcentē, ka terorisma draudu līmenis ir zems, taču likumsargu rīcībā ir automāti, turklāt nākamgad arsenāls tiks papildināts ar 4 miljonu vērtu ekipējumu.

Nākamgad policijā paredzēts pamatīgs iepirkums, lai papildinātu policijas ieroču arsenālu. Par šiem līdzekļiem tiks iepirkti gan ieroči, gan munīcija, gan arī cita veida ekipējums.

Kopš vērienīgajiem teroraktiem Parīzē, Francijas, Vācijas un Beļģijas drošībnieki strādā pastiprinātā režīmā – ielās redzami policisti ar automātiem. Jau ziņojām, ka arī Lietuvas likumsargi apgādāti ar automātiem, taču ceturtdien tas nebija šķērslis kādam pārgalvīgam likumpārkāpējam aizmukt no policijas iecirkņa, nozogot policistu rīcībā esošo Kalašņikova markas automātu.

Foto:

Latvijas Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis uzskata, ka Rīgā ielās policistus ar automātiem izvietot neesot pamata. Tāpat arī bijušais policijas priekšnieks Juris Rekšņa pauž pārliecību, ka pārlieku satraukt Latvijas iedzīvotājus, izvietojot uz ielām policistus ar automātiem, nav nepieciešams.

Video:

0 Komentāru