2 komentāri

Latvijā ieradusies valsts pirmā prezidenta Jāņa Čakstes mazmeita Anna Justīne Čakste-Rolins, kas kopš četrdemitajiem gadiem dzīvo ASV. Viesojoties skolā un atbildot uz skolēnu jautājumiem, viņa atzīst, ka gribētu Latvijā tautas vēlētu prezidentu.

“Latvijā pašlaik nav pamatīgas politikas platformas. Tagad nāks jaunā paaudze, kas skolojusies Latvijā un papildinājsi zināšanas ārzemēs. Viņi iemācīsies sadarboties un nebūs tā, ka katrs, kad citam nepiekritīs, ies un dibinās jaunu partiju. [..] Katrs iet uz savu pusi un aizmirst mērķi – latviešu tautas labklājību,” pauda Latvijas pirmā prezidenta mazmeita. Viņa uzskata, ka Latvijā būtu jābūt mazāk politisko partiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai uzzinātu plašāk par Annas Justīnes Čakstes-Rolins vizīti Latvijā, skatiet video!

TOP komentāri

 • Maija
  0 0 0

  Maija

  Visa tauta ir par tautas vēlētu prezidentu,tikai tautas vēlētā Saeima ir pret. Tā sanāk, ja?
 • kasiko
  0 0 0

  kasiko

  Protams. Es arī esu par tautas vēlētu prezidentu, tas būtu godīgi pret visu Latvijas tautu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl