1 komentārs

17 gadus vecais Latvijas pilsonis Aleksandrs, kurš pirms nedēļas Šveicē ar cirvi ievainoja astoņus cilvēkus, tostarp zīdaini – šobrīd no slimnīcas pārvests uz Šveices ziemeļos esošo Sanktgallenes kantona cietumu, tā ceturtdien, 2. novembrī, LNT Ziņas informēja Šveices policija.

Jaunietis pirmstiesas apcietinājumā tiks paturēts līdz janvārim, kad viņam paredzēta tiesa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd ar uzbrucēju strādā psihologi. Policija arī norāda – izmeklēšanas procesā noskaidrots, ka jaunietis savus upurus izraudzījies nejauši un šim uzbrukumam nav nekādu saistību ar teroristu organizācijām. Visi ievainotie šobrīd izrakstīti no ārstniecības iestādēm, taču viņiem tiek nodrošināta turpmāka rehabilitācija.

17 gadus vecais Aleksandrs 23. oktobra vakarā Šveices ziemeļos, Sanktgallenes kantona Flumsas ciematā ar cirvi uzbruka vairākiem cilvēkiem ciemata galvenajā laukumā. Pēc tam aizbēga zagtā automašīnā, ar kuru avarēja, ietriecoties kokā.

Tad uzbrucējs izkāpa no automobiļa un ar cirvi ievainoja vairākus cilvēkus degvielas uzpildes stacijas veikalā. Uzbrucējs nav iepriekš sodīts, taču šogad par viņu saņemtas divas sūdzības. Jaunietim bijušas vardarbīgas fantāzijas un ar viņu strādājuši psihologi.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl