Komentāri

Šveices policija turpina izmeklēt uzbrukumu, kurā 17 gadus vecais Latvijas pilsonis Aleksandrs ar cirvi ievainoja astoņus cilvēkus, arī astoņus mēnešus vecu zīdaini. Šveices policija LNT Ziņām atklāj, ka trīs ievainotie ar smagām traumām turpina ārstēšanos slimnīcā.

Ārstēšanās iestādē atrodas arī pats uzbrucējs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijai izdevies jaunieti nopratināt, taču izmeklēšanas nolūkos plašāka informācija netiek sniegta.

17 gadus vecais Aleksandrs svētdienas vakarā Šveices ziemeļos, Sanktgallenes kantona Flumsas ciematā, ar cirvi uzbruka vairākiem cilvēkiem ciemata galvenajā laukumā.

Pēc tam aizbēga zagtā automašīnā, ar kuru avarēja, ietriecoties kokā. Tad uzbrucējs izkāpa no automobiļa un ar cirvi ievainoja vairākus cilvēkus degvielas uzpildes stacijas veikalā.

Gan Šveices policija, gan arī Latvijas Drošības policija notikušo nesaista ar terorismu, bet uzbrucēja motīvi joprojām nav zināmi.

Uzbrucējs nav iepriekš sodīts, taču šogad par viņu saņemtas divas sūdzības. Jaunietim bijušas vardarbīgas fantāzijas un ar viņu strādājuši psihologi.

Uzbrukums noticis Sanktgallenes kantona Flumsas ciematā

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl