Komentāri

Šveices policija turpina izmeklēt uzbrukumu, kurā 17 gadus vecais Latvijas pilsonis Aleksandrs ar cirvi ievainoja astoņus cilvēkus, arī astoņus mēnešus vecu zīdaini. Šveices policija LNT Ziņām atklāj, ka trīs ievainotie ar smagām traumām turpina ārstēšanos slimnīcā.

Ārstēšanās iestādē atrodas arī pats uzbrucējs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijai izdevies jaunieti nopratināt, taču izmeklēšanas nolūkos plašāka informācija netiek sniegta.

17 gadus vecais Aleksandrs svētdienas vakarā Šveices ziemeļos, Sanktgallenes kantona Flumsas ciematā, ar cirvi uzbruka vairākiem cilvēkiem ciemata galvenajā laukumā.

Pēc tam aizbēga zagtā automašīnā, ar kuru avarēja, ietriecoties kokā. Tad uzbrucējs izkāpa no automobiļa un ar cirvi ievainoja vairākus cilvēkus degvielas uzpildes stacijas veikalā.

Gan Šveices policija, gan arī Latvijas Drošības policija notikušo nesaista ar terorismu, bet uzbrucēja motīvi joprojām nav zināmi.

Uzbrucējs nav iepriekš sodīts, taču šogad par viņu saņemtas divas sūdzības. Jaunietim bijušas vardarbīgas fantāzijas un ar viņu strādājuši psihologi.

Uzbrukums noticis Sanktgallenes kantona Flumsas ciematā

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl