1 komentārs

23 gadus ilgusī Andra Jaunsleiņa ēra Latvijas Pašvaldību savienības vadītāja amatā tuvojas noslēgumam. Piektdien pirmo reizi kopš vēlēšanām tiksies jaunievēlētie pašvaldību vadītāji, lai vēlētu jaunu priekšsēdētāju.

Jaunsleinis pašvaldību savienību vadījis vairāk nekā 23 gadus, un nu viņš paziņojis, ka uz šo amatu vairs nekandidēs. Viņa pēctecis varētu būt Auces novada domes priekšsēdētājs Gints Kaminskis, kurš pagastveča amatā ir jau 16 gadus.

Pēdējos četrus gadus viņš ir bijis arī Jaunsleiņa vietnieks. Pašvaldību savienības pārstāve Jana Bunkus “900 sekundēm” pastāstīja, ka bijuši arī citi pretendenti, taču viņi savas kandidatūras atsaukuši. Jaunus kandidātus var pieteikt arī kongresa laikā, bet pārsteigumi šajās vēlēšanās diez vai ir gaidāmi.

Tomēr vēlēšanas nebūs vienīgais darba kārtības punkts. Pašvaldību vadītāji spriedīs arī par dažādām problēmām un risinājumiem, kā arī uzklausīs Valsts prezidenta, premjerministra, Saeimas priekšsēdētājas un citu amatpersonu uzrunas.

TOP komentāri

  • Man čista zb jau
    +1 +1 0

    Man čista zb jau

    Pasvaldibu savienibu vaditajs? Kas tas par kartejo amatu kur dzeks klusi sez 23gadus un neko... pirmo reizi dzirdu pa tadu amatu nav brinums ka viss Latvija dirsa jo visadi debili amati pa kuriem tiek lieki teretas naudas :D shitadiem ari mani nodokli aiziet... jus zajebali

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl