Latvijas Nepilsoņu kongress lūdz palīdzību Krievijas domei

2 komentāri
Latvijas Nepilsoņu kongress lūdz palīdzību Krievijas domei
Foto: AFP/LETA

Latvijas Nepilsoņu kongresa vadītājs Aleksandrs Gapoņenko ceturtdien paziņojis, ka vērsies Krievijas Valsts domē ar lūgumu sniegt viņa pārstāvētajai organizācijai juridisko atbalstu.

“Mums nepieciešama palīdzība cīņā ar tiesu iestādēm. Mēs varam taisīt troksni un bļaut, taču mums vajadzīga juridiskā palīdzība,” uzstājoties Krievijas parlamenta apakšpalātas rīkotajā apaļajā galdā, kas bija veltīts Latvijas un Igaunijas nepilsoņu problēmām, norādīja Gapoņenko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs ar prieku pieņemsim jūsu palīdzību,” vēršoties pie Valsts domes Ārlietu komitejas priekšsēdētāja Alekseja Puškova, piebilda Nepilsoņu kongresa līderis.

Savukārt Puškovs paziņoja, ka Eiropas institūcijas ignorējot nepilsoņu jautājumu, jo “liberālā tiesību aizstāvības doktrīna esot “dziļi izvirtusi”.

Apaļā galda noslēgumā Valsts domes deputāti un tā dēvētie eksperti pieņēma paziņojumu, kurā Krievijas parlamenta apakšpalāta aicināta vērsties pie Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) Parlamentārās Asamblejas un pie Eiropas Parlamenta (EP) ar paziņojumu, kurā būtu uzsvērts, ka Latvijas un Igaunijas nepilsoņu “tiesību pārkāpumi” esot nepieļaujami.

TOP komentāri

  • juris
  • Janis
    0 0 0

    Janis

    Kam nav pa pratam dzivot vecvecaku okupetaja valsti (Latvija), lai tad brauc uz savu lielo un milo dzimteni uz visiem laikiem!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl