Latvijas motobraucēji bloķēs ceļu ”Jaunā Viļņa” atklāšanas pasākumā

Komentāri
Latvijas motobraucēji bloķēs ceļu ”Jaunā Viļņa” atklāšanas pasākumā
Ilustratīvs foto: LETA

Latvijas motobraucēji no apvienības ”Dieva Suņi” pulcēsies Zibakcijā, lai kopīgā kolonnā dotos pie Dzintaru koncertzāles laikā, kad tur sāksies “Jaunā Viļņa” atklāšanas pasākums.

Akcija notiks 2014. gada 22. jūlijā, un motobraucēji pulcēsies pie degvielas uzpildes stacijas (DUS) ”Viada” plkst. 17:00.

”Šajā, tā sauktajā mūzikas izpildītāju konkursā, citu starpā pulcēsies un dzīros dažādas Krievijā pazīstamas personas, no kurām daudzas šī gada gaitā paudušas atbalstu un attaisnojumu Krimas okupācijai un kara kurināšanai Ukrainas austrumos,” teikts sociālā tīkla ”Facebook” lapā ”Zibakcija Ideja”.

”Lai demonstrētu savu nostāju, ka Latvijā nav vēlamas personas, kuras atbalsta agresīvu imperiālismu un militārus iebrukumus suverēnās valstīs, motobraucēji no apvienības “Dieva Suņi”, aicina pulcēties visus Latvijas motobraucējus, kam mūsu nostāja šķiet aizstāvēšanas vērta un kam nav vienaldzīga attieksme pret notikumiem,” teikts aicinājumā piedalīties akcijā.

Akcijā piedalīsies arī Latvijas Ukraiņu Kongresa pārstāvji.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl