Komentāri

Karnevālu sezonas atskaņas arī Latvijā – Latvijas Mākslas akadēmijā šonedēļ notiks ikgadējais karnevāls.

Šis ir jau 80. mākslas studentu rīkotais karnevāls, kurā satiekas māksla, mūzika, deja un teātris. Šogad tam dots nosaukums kā astrofizikālai parādībai “Baltais caurums”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā LNT raidījums “900 sekundes” uzzināja Latvijas Mākslas akadēmijā, līdz karnevālam atlikušas piecas dienas. Šobrīd karnevāla rīkotāji aktīvi gatavojas gaidāmajam pasākumam.

Kristīne Kutepova
Latvijas Mākslas akadēmijas karnevāla producente

Karnevālu rīko studenti. Šobrīd notiek gatavošanās process, mūsu galvenais kurators ir strādājis līdz pat rīta gaismai. Ir iesaistītas visas nodaļas. Cilvēki darbojas – sākot ar tēlniecību un beidzot ar video instalācijām. Mākslas zinātnieki ir veikuši pētījumu par 80 gadiem karnevāla vēsturē. Pasniedzēji iejaucas tik tālu, ka uzdod studentiem veidot kompozīcijas karnevālam. Tālāk visi kopā izdomā, kā mēs šogad izskatīsimies.

Līdzīgi kā tas ir bijis jau no karnevāla pirmsākumiem, par pasākuma vizuālo noformējumu rūpējas jaunie mākslinieki, veidojot dekorācijas, lielformāta gleznas, mākslas objektus un instalācijas. Būs arī jaunievedums – pie mākslas objektiem būs atrodama informācija par tās autoriem.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl