3 komentāri

Gatavojoties Latvijas valsts simtgadei, pēc Finanšu ministrijas iniciatīvas Valsts uzņēmums “Latvijas Loto” piedāvās lielo Simtgades loteriju un vērienīgu stipendiju programmu vidusskolu absolventiem.

Tas ir pirmais un līdz šim nozīmīgākais nacionālās momentloterijas projekts, kas kalpo labdarības mērķim – divu gadu laikā vairāk nekā 400 000 eiro tiks ziedoti katras Latvijas vidusskolas spožāko absolventu stipendijām. “Simtgades loterijas” kopējais laimestu fonds būs 3,25 miljoni eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atbalsta stipendiju 500 eiro apmērā 2018. un 2019.gadā saņems katras Latvijas vidējās izglītības iestādes vienas izlaiduma klases spožākais absolvents. Kopumā “Simtgades loterijas” sērijā būs viens miljons biļešu, ko varēs iegādāties gan elektroniski, gan papīra formātā. Vienas biļetes cena būs pieci eiro. Savukārt laimestu fonds veidos 65% no loterijas kopējās vērtības, turklāt lielāko laimestu – 100 000 eiro būs iespējams atrast četrās biļetēs.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl