“Latvijas Loto” meklē 75 000 eiro laimētāju

19 komentāri

Pirms vairāk nekā pusotra mēneša “Super bingo” izlozē kāds veiksminieks vai veiksminiece, tā teikt “izvilka” laimīgo lozi un papildspēlē “Džokers 7” laimēja 75 000 eiro, taču joprojām iespaidīgo laimestu neviens nav pieprasījis.

Laimējusī biļete tika iegādāta “Maxima” veikalā Rīgā, pie Mūkusalas apļa, 27. jūnijā. Kopš izlozes 2. jūlijā, kad noskaidrojās, ka šeit nopirktā biļete ir laimējusi 75 000 eiro, ir pagājis vairāk nekā pusotrs mēnesis, bet laimestu neviens nav pieprasījis. “Maxima” pārstāve norāda, ka viņu lielveikalu ķēdē ir bijuši lieli laimesti arī agrāk, taču līdz šim nebija nācies īpaši meklēt naudas īpašnieku.

Zane Udrase
“Maxima Latvija” pārstāve

Tāda reize, kad iedzīvotājs nebūtu pieteicies savam laimestam, tāda šoreiz ir pirmā reize un, protams, – mēs mēģinām palīdzēt “Latvijas Loto” atrasts šo laimīgo biļetes īpašnieku. Esam aicinājuši īpašnieku pieteikties sociālajos tīklos, arī konkrētajā veikalā izlikām aicinājumu, lai viņš varbūt atcerētos, ka šajā konkrētajā veikalā nopirka laimīgo biļeti.

Jāpiebilst, ka pārdevēja, kura pārdeva laimējušo biļeti, jau ir saņēmusi 300 eiro pateicības atlīdzību no “Latvijas Loto”. Savukārt joprojām nepieprasītie 75 000 eiro arī “Latvijas Loto” vēsturē ir līdz šim lielākais laimests, kura saimnieks ir īpaši jāmeklē. Ja īpašnieks vai īpašniece tā arī neatradīsies, tad tas būs pirmais šāds gadījums.

Aiga Roziņa
“Latvijas Loto” mārketinga daļas vadītāja

Mazākiem iespējams, ka ir, bet tik lieliem nē. Ir bijis, ka mēnesi, vairāk, tā ir bijis, bet tā, ka vispār neatnāk, tādu gadījumu es nezinu.

“Latvijas Loto” aicina cilvēkus, kuri piedalījušies 2. jūlija “Superbingo” izlozē, pārbaudīt savas biļetes. 75 000 eiro ir laimēti “Džokers” papildspēlē, nevis pamata izlozē, tas varētu būt iemesls, kāpēc laimests nav pamanīts.

Aiga Roziņa
“Latvijas Loto” mārketinga daļas vadītāja

Acīmredzot šajā gadījumā cilvēks vai nu vispār nav pārbaudījis biļeti, vai ir spēlējis “SuperBingo” un nav pārbaudījis to, ka viņš “Džokerī” ir laimējis, katrā ziņā persona nav pieteikusies.

Šogad lielākajos laimestos kopā ir izmaksāti teju trīs miljoni eiro, minēto summu ir sadalījuši 73 cilvēki. Savukārt Latvijas vēsturē lielākais laimests ir izmaksāts pagājušajā gadā, tie ir “Viking loto” laimēti 815 000 eiro. 75 000 eiro nav tik daudz, taču nav arī sīkums, kuru var aizmirst. Tāpēc 2. jūlija “SuperBingo”papildspēles laimētājs joprojām tiek laipni gaidīts “Latvijas Loto” birojā.

TOP komentāri

 • Ilona
  +7 +7 0

  Ilona

  Gan jau Latvijas loto ir zināms biļetes iegādes laiks. Lai meklē Maxima videonovērošanas kamerās, tad arī atradīs laimīgo.
 • Tata
  +3 +3 0

  Tata

  Nu varbūt bingo nevinnēja un iesūtīja uz papildizlozēm. A džokeri nepārbaudīja. Lai pārbauda iesūtītās uz studiju.
 • Ērika Krimska

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl