16 komentāri

Latvijas Loto raidījuma SuperBingo laimes rata atgadījumu skaidro ar tehniskas dabas problēmām un apliecina, –  “mēlītei” apstājoties uz 25 000 eiro sadaļas, dalībniece saņemtu attiecīgo laimestu.

Aizvadīto dienu laikā interneta lietotāju uzmanību piesaistīja video materiāls no raidījuma SuperBingo – tajā redzams kā laimes rata “25 000 eiro” laimesta sadaļa izkustas no vietas. Soctīklu lietotāji ar nav slēpuši neizpratni par redzēto un, reaģējot uz šo atgadījumu, Latvijas Loto ir izplatījuši oficiālu paziņojumu. Publicējam to pilnā garumā:

“Mums, VAS Latvijas Loto, par nepatīkamu pārsteigumu SuperBingo 36. nedēļas izlozē izkustējās laimesta sektora “25 000 eiro” plāksne uz Lielā laimes rata. Vēlamies paskaidrot, ka laimestu sektoru plāksnītēm uz rata ir tikai ilustratīva funkcija. Pie rata tās ir piestiprinātas katra atsevišķi ar divpusēji stiprināmo līmlenti. Šajā konkrētajā izlozē rata iegriešanas brīdī viena no līmlentēm atlīmējās, kā rezultātā plāksnīte uz sektora izkustējās. Ierakstu šajā brīdī nedrīkst pārtraukt, jo tas ir izlozes process, tāpēc spēle tika turpināta.

SVARĪGI: laimesta plāksnītes atlīmēšanās nekādi neietekmē ne sektora atrašanās vietu, ne rata griešanās ātrumu vai spēku, ne laimesta apjomu, ne arī laimes rata “mēlīti”, jo “mēlīte” un sektora plāksnītes nesaskaras. Dalībnieks laimē to laimestu, uz kura sektora apstājas rata mēlīte. Ja rats šajā izlozē būtu apstājies uz 25 000 eiro naudas laimesta, tad dalībniece tos arī laimētu.

Protams, atzīstam, ka šī bija tehniska kļūme, un esam veikuši visas nepieciešamās darbības, lai tādi incidenti vairs neatkārtotos.

Tāpat aicinām ņemt vērā, ka nesen notika TV studijas renovācija un vairāku spēļu iekārtu maiņa, tostarp mainīts tika arī Lielais laimes rats un visas laimestu plāksnes ir stingri piestiprinātas sektoriem.”

Video

TOP komentāri

 • bingo
  +9 +9 0

  bingo

  Krāpšana acīm redzama,griežoties ratam pēc inerces bija jālido ārā,bet krāpjoties
  raujās iekšā
 • LS
 • Talis celmins
  +5 +4 -1

  Talis celmins

  Mulkibas pedejas,loti labi redzams,ka pec tam ta plaksnite ir atkal atpakal.Visi Superbingo speletaji jau ir mulki,tapec var tiem sastastit tadus attaisnojumus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl