15 komentāri
Latvijas lepnumu Aivaru Čipānu autobusā piekāvuši jaunieši
Foto: ekrānuzņēmums

Nelaimē nonācis Latvijas lepnuma balvas ieguvējs Aivars Čipāns, kuram viņa darba laikā, vadot autobusu, uzbrukuši vardarbīgi jaunieši. Ierakstu par šo incidentu savā Facebook profilā publicējis TV3 Ziņu vadītājs Arnis Krauze.

Žurnālists raksta: “Šodien sabēdājos par Latvijas lepnumu Aivaru Čipānu. Latvijas rekordistu, kurš visbiežāk kā donors nodevis asinis. Zvanu Aivaram, apjautājos kā iet. Izrādās, nokļuvis slimnīcā. Aivars ir Rīgas satiksmes autobusa šoferis un ļoti rūpējas, lai autobusa salonā viss ir tīrs un kārtīgs. “Pasažieris nopērk biļeti, un viņam nav jācieš visādas smakas un agresīvi līdzbraucēji.”

Foto: foto no Aivara Čipāna stāsta Latvijas lepnumā

Vienvārdsakot, vakar Aivara autobusā esot iekāpusi narkomānu kompānija, viņš pie Centrālās stacijas apstājies un lūdzis viņus autobusu pamest, jo nav pirkuši arī biļeti. Jaunieši par Aivara lūgumu sadusmojušies, atvēruši šoferīša durvis un sākuši viņu sist. “Apkārt bija diezgan daudz cilvēku, bet visi skatījās, viens tik iestājās par mani un arī tika nogrūsts zemē.”

Vēlāk atbraukusi apsardze, bet Aivars nu uz slimības lapas, jo sirds visā satraukumā sasāpējusies. Veselību Lācītim (tā kundze viņu mīļi sauc)!

Vairāk par šo gadījumu 2. februāra raidījumā Bez Tabu no plkst. 19.30.

Šodien sabēdājos par Latvijas lepnumu Aivaru Čipānu. Latvijas rekordistu, kurš visbiežāk kā donors nodevis asinis. Zvanu…

Posted by Arnis Krauze on trešdiena, 2016. gada 27. janvāris

TOP komentāri

 • rudīte
  +12 +12 0

  rudīte

  Njā.. tas nu gan raksturīgs mūsu tautai-noskatīties, kā citus piekauj un pašiem palikt malā. Latviešu nācija braša ir tikai interneta forumos...
 • latgaliete mozzalatgaliete
  +9 +9 0

  latgaliete mozzalatgaliete

  Jā latvieši tikai ar muti,,,,, kadreiz vectēvs teica,,,ar muti Rīgā ar darbiem aizkrasnē
 • laine
  +4 +4 0

  laine

  Jaa ,piekritu,ka Latviesu mnacija ir tada.......................................,ne visai pretimnakosa un neizpalidziga,tikai daudz muti mak virinat......................................

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl