1 komentārs

“Latvijas lepnuma” balvas saņēmēju nominācijā “Skolotājs” Juri Stīpnieku Cēsu pusē mīl kā skolēni, tā viņu vecāki.

Juris Stīpnieks ir izbijis biatlonists, trīs meitu tētis un opis pieciem mazbērniem. Visu mūžu ir strādājis par sporta skolotāju un biatlona treneri, izskolojis un iemācījis mīlestību pret sportu ļoti daudz jauniešiem un bērniem, kuri, arī būdami pieauguši, viņu atceras un joprojām ir gatavi palīdzēt un atbalstīt.

“Neatlaidīgi un nesavtīgi ir cīnījies, lai bērniem ir iespēja sportot un realizēt savu potenciālu, iedvesmojot, uzmundrinot, uzklausot, pamācot, samīļojot, atbalstot un vienkārši mīlot, kas ir pats svarīgākais,” tā par viņu rakstīts “Latvijas lepnuma” pieteikumā.

Bijušie Jura audzēkņi par viņu saka tikai atzinīgus vārdus, – viņš esot bijis ne tikai treneris, bet arī draugs.

“Labs piemērs gan kā treneris, gan kā dzīves gudrs cilvēks, no kura daudz mācīties. Jāpiemin, ka Jurim ir arī izcila ģimene, kas devusi spēku,” saka bijušais Jura skolnieks Vilmārs Tomsons.

Par projektu

”Latvijas Lepnums” ir 2004. gadā aizsākts kanāla ”TV3” (SIA All Media Latvia) sociālās atbildības projekts, kas jau vairāk nekā 16 gadu garumā ”Latvijas Lepnuma” godināšanas ceremonijā apbalvo līdzcilvēkus, kuri ar pašaizliedzīgu, nesavtīgu rīcību un iedvesmojošu darbu ir padarījuši Latviju labāku, veicinot pozitīvas pārmaiņas, vairojot iejūtību, iekļaušanu, uzlabojot cilvēku savstarpējās attiecības un sabiedrības domu.