“Latvijas lepnuma” vadītājs Arnis Krauze: Šis ir īpašs gads. Esam distancējušies, pašizolējušies, bet mēs neesam izolējušies no labiem darbiem un cilvēkiem

1 komentārs

Turpinās pieteikumu iesniegšana šā gada “Latvijas lepnuma” balvai. Godināšanas ceremonija šogad norisināsies jau 17. reizi, un kanāls TV3, portāls Skaties.lv un ”Latvijas Mediji” aicina dalīties stāstos no visas Latvijas par cilvēkiem, kuri ir nesavtīgi palīdzējuši, glābuši vai iedvesmojuši.

“Šis ir īpašs gads, mēs esam distancējušies, mēs esam pašizolējušies, bet mēs neesam izolējušies ne no labiem darbiem, ne no labiem cilvēkiem. Mūsu vidū joprojām ir sargeņģeļi, glābēji, iedvesmotāji un lieliski skolotāji, ģimenes. Arī šogad vēlamies visiem šiem cilvēkiem teikt lielu paldies,” intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” teica Latvijas lepnuma” ceremonijas vadītāju Arnis Krauze.

Iesūtīt stātus šā gada “Latvijas lepnuma” balvai var ŠEIT! 

Stāstus ir iespējams iesniegt līdz 23. septembrim portālā skaties.lv/latvijaslepnums, aizpildot formu, kā arī sūtot vēstules uz “Latvijas Mediju” redakciju Rīgā, Dzirnavu ielā 21, LV 1010.

Svinīgā godināšanas ceremonija “Latvijas lepnums” ir kļuvusi par tradīciju, kas aicina novērtēt cilvēkus, kuri ik dienas ir mums līdzās. Tie ir bijuši gan izcili skolotāji, gan pašaizliedzīgi glābēji, gan cilvēki, kuri nesavtīgi palīdz. Šogad, laikā, kad pasauli skāra globālā pandēmija, tā izgaismoja vēl vairāk gaišu darbu un cilvēku – brīvprātīgo kustības, kas atbalstīja seniorus, skolotājus, kas meklēja radošus risinājums, kā apgūt mācību vielu, vecāki, kuri, paliekot mājās, paši kļuva par skolotājiem, un, protams, medicīnas un policijas darbinieki, kuriem īsā laikā nācās pielāgoties jauniem darba apstākļiem, ik dienas pakļaujot riskam gan sevi, gan ģimeni.