Komentāri

“Es nācu no stundām uz mūzikas skolu. Kaut kādas meitenītes sauca palīgā! Dzirdēju vārdu” ielūzis”…” atminas Jēkabs Kalmanis, kurš savas pašaizliedzības vadīts izglāba skolasbiedru. Viņš saņēma balvu Latvijas lepnums 2014 nominācijā Glābējs.

Tā bija parasta darba diena, kad Jēkabs, kā ierasts, pēc stundām devās uz Talsu mūzikas skolu gar vietējo dīķīti. Pēkšņi viņam visas mantas bija jāatstāj un jādodas riskēt ar savu, lai izglābta kāda cita dzīvību. Jāpiebilst, ka tā nebija karsta vasaras diena. “Nācās lauzt ledu, lai tiktu pie viņa klāt!” Viņš atzīst, ka bijis nedaudz bail, jo, pazūdot pamatam zem kājām, ir pazudusi arī 50% drošuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Biju klausījies, kā cilvēki jāglābj, un panikas brīžos bieži vien, mēģinot ķepuroties, slīkonis parauj līdzi arī glābēju.” Izkāpjot krastā, tajā mirklī bija ieradušies arī “ātrie”, kuri konstatēja, ka Jēkabam asiņo kāja. “Pats nemaz nepamanīju, ka biju sagriezis. Nejutu!”

“Viņš piezvanīja un teica – mamm, Tu nespēj iedomāties, kas ir noticis! Viņa balsī bija tāda laimes sajūta,” atceras Jēkaba mamma Dace. “Kad es sapratu, ko viņš ir izdarījis, es biju tik lepna!” Puisis savu karjeru cer saistīt mūziku, savu ceļot sākot cirst mūzikas grupā, ko nodibinājis kopā ar draugiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl