Latvijas klimatiskie apstākļi kļūst arvien piemērotāki vīnogulāju audzēšanai

Komentāri

Latvijā lēni, bet mērķtiecīgi aug vīnogu audzētāju skaits. To sekmējušas klimata pārmaiņas – pagarinās rudens/pavasara sezona, kā arī pieprasījums.

Ir vēls rudens, un saimnieks Ģirts Miķelsons vīnogulājus gatavo nākamajam gadam. Tiek nogriezti vecie nokaltušie dzinumi, lai pavasarī vietā augtu jauni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mūža nogali viņš ir nolēmis veltīt sirdslietai un arī izaicinājumam – Latvijas apstākļos darīt vīnu. Apņēmība bija tik liela, ka, pārdevis īpašumu pie Allažiem, jaunu iegādājās aiz Bauskas. Viņš stāsta, ka Bauskas pusē allaž ir nedaudz siltāks nekā citur Latvijā, bet temperatūra nav vienīgais apstāklis. Klāt nākot augsnes mineralitāte.

Realitāte ir tāda, ka četrus gadus aprūpētie stādi pirmo nopietno ražu dos nākamgad. Vīns – vēl vēlāk. Tad arī varēs spriest, vai likmes uzliktas pareizi.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl