Latvijas Institūts aicina “Izskriet Latviju pasaulē”

Komentāri

”Izskrien Latviju pasaulē,” – akcija ar šādu nosaukumu šorīt sākta Doma laukumā, aicinot tautiešus un mūsu valsts draugus ārvalstīs par godu gaidāmajiem valsts svētkiem un Latvijas simtgadei izskriet maršrutu Latvijas kontūras formā.

Latvijas kontūras skrējiens Rīgā un citās pilsētās jau kļuvis par tradicionālu valsts svētku svinēšanas veidu skrējēju vidū, tagad šo tradīciju Latvijas Institūts sadarbībā ar biedrību “VSK Noskrien” plānojis iedibināt arī ārvalstīs. Piemēram, Dublinā, Čikāgā, Londonā, Seulā un Briselē šim mērķim izstrādāti speciāli skriešanas maršruti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Paula Krauliņa
Latvijas Institūta pārstāve

Nav kilometrāžai nekādi ierobežojumi, katrs kā māk – vai skrien vai brauc, vai peld, vai brauc ar riteni, kas nu kuram tuvāks. Galvenais ir ar to pēc tam dalīties sociālajos tīklos, lietot tēmturi “Izskrien Latviju” un pastāstīt visiem saviem draugiem, radiem, kolēģiem, paziņām, visiem, kuriem vien varētu interesēt šāds skrējiens.

Interesi par iespēju noskriet Latvijas kontūru aktīvi izrāda diplomāti. Piemēram, 4. maijā kopīgā skrējienā Čikāgā dosies Latvijas vēstnieks ASV, Čikāgas Latviešu biedrības pārstāvji un Latvijas Institūta direktore.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl