1 komentārs
Latvijas iedzīvotājus satrauc situācija valstī un ģimenes materiālais stāvoklis
FOTO: LETA

Pagājušajā mēnesī novērotā kopējā sabiedrības noskaņojuma pasliktināšanās tendence šomēnes nav apsīkusi. Jūtami pasliktinājušies iedzīvotāju vērtējumi gan par kopējās situācijas attīstību valstī, gan ekonomiskā stāvokļa izmaiņām un attīstības prognozēm, gan valdības darbu, gan arī ģimenes materiālo stāvokli, secināts jaunākā DNB Latvijas barometra pētījumā.

Vismazāko kritumu piedzīvojis iedzīvotāju vērtējums iespējām atrast labu darbu Latvijā.

Pētījuma rezultāti liecina, ka šomēnes salīdzinoši kritiskāk nekā iepriekš iedzīvotāji vērtējuši kopējās situācijas attīstību valstī – tās vērtējuma indekss samazinājies par 13 punktiem.

Pasliktinājies arī vērtējums ekonomiskā stāvokļa izmaiņām un attīstības prognozēm, indeksiem samazinoties par sešiem un četriem punktiem.

Jāpiebilst, ka arī pašreizējais ekonomiskās situācijās vērtējums piedzīvojis kritumu – par trīs punktiem. Turklāt, lai gan kopumā vērtējums ģimenes materiālajam stāvoklim ir viduvējs, kopējais indekss samazinājies par četriem punktiem.

Līdzīgu indeksa pasliktināšanos piedzīvojis arī valdības darba vērtējums. Savukārt, neskatoties uz to, ka iedzīvotāji lielākoties iespējas atrast labu darbu Latvijā vērtē slikti, šomēnes šis indekss piedzīvojis vismazāko kritumu – tikai par vienu punktu.

Savukārt, ņemot vērā asās diskusijas par veselības nozari, DNB Latvijas barometra otrajā daļā iedzīvotāji šoreiz lūgti izteikt viedokli par veselības aprūpes sistēmu, tostarp tās atbilstību iedzīvotāju vajadzībām, problēmām un pārmaiņām.

TOP komentāri

  • haralds elceris
    +4 +4 0

    haralds elceris

    Latvijas iedzīvotājiem nolaižās viss, kas var nolaisties, izņemot mēslu dakšu turamās rokas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl