Komentāri

Bāriņtiesām ir jābūt palīgam bērnam un ģimenei, nevis soģim! Prot, Labklājības ministrija uzsāk informatīvu kampaņu, lai panāktu labāku sabiedrības izpratni par bāriņtiesu darbu, lauztu par to esošos stereotipus, kā arī iedrošinātu cilvēkus adoptēt bērnus.

Iecere ir piecu gadu laikā par 80% samazināt bērnunamos dzīvojošo bērnu skaitu. Reklāmas klipi esot veidoti tā, lai mudinātu sabiedrību aktīvi iesaistīties vardarbības novēršanā un izmantot bāriņtiesas palīdzību, jo pēdējos gados sabiedrībā izveidojies negatīvs priekšstats un stereotipi par to, ka tā ir represīva soģu institūcija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Tomēr gan Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija, gan bāriņtiesu asociācija atzīst, ka vardarbības gadījumus dažkārt nav iespējams atklāt savlaicīgi, jo trūkstot resursu.

Vidēji bāriņtiesas Latvijā pieņem 14 tūkstošus lēmumu gadā. Radikālākais risinājums – izņemt bērnu no ģimenes – pērn pieņemts aptuveni 1400 gadījumos, bet iepriekšējos gados vidēji 2000 reižu.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl