13 komentāri

Turpina samazināties Latvijas iedzīvotāju skaits. Gada laikā tas sarucis par teju 19 000.

Savukārt kopumā pēc Centrālās statistikas pārvaldes apkopotajiem datiem, valstī dzīvo viens miljons 950 000 cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iedzīvotāju skaita kritumu ietekmē mazā dzimstība, taču joprojām galvenā problēma ir cilvēku izceļošana ekonomisku apsvērumu dēļ.

Ekonomista Vjačeslava Dombrovska skatījumā, tendence mazināsies, vien sasniedzot noteiktu ienākumu līmeni. Daļēji to apstiprina Igaunija, kur vidējā alga ir par ceturtdaļu lielāka, un arī iedzīvotāju skaits, kuri atgriežas, ir lielāks.

Runājot par šā brīža valsts etnisko sastāvu, nedaudz, par pusotru procentu, ir palielinājies latviešu skaits, savukārt krievu skaits līdzīgā attiecībā krities.

TOP komentāri

  • Sandis Sparnins
  • Roberts Valenburgs
  • Sanita Strazda
    +3 +3 0

    Sanita Strazda

    Tas nav japrasa ekspertam! Tas ir valdibas darba rezultats! Kadreiz latviesus ar varu eksporteja, tagad ir izveidota politiska shema, lai cilveki par saviem lidzekliem emigretu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl