Komentāri
Latvijas iedzīvotājiem veselības aprūpe rūp vairāk nekā zinātne

Vairāk nekā puse jeb 62% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka turpmāko 15 gadu laikā veselības aprūpei jābūt vienai no galvenajām zinātnes un tehnoloģiju inovāciju prioritātēm, liecina jaunākā Speciālā Eirobarometra dati.

Veselības aprūpei seko darba vietu radīšana, kuru kopumā par vienu no galvenajām prioritātēm uzskata 53% Latvijas iedzīvotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr par pašu pirmo zinātnes un tehnoloģiju inovāciju prioritāti ceturtā daļa jeb 25% Latvijas iedzīvotāju uzskata darba vietu radīšanu, bet veselības aprūpi par tādu uzskata 22%.

Visaugstākais atbalsts Eiropas Savienībā (ES) veselības aprūpei kā vienai no prioritātēm ir Spānijā – 69%, bet zemākais Vācijā – 43%. Par darba vietu radīšanu kā vienu no prioritātēm visvairāk ES uzskata Kipras iedzīvotāji – 69%, bet zemākais atbalsts ir Nīderlandē – 26%.

Vidējais rādītājs ES par to, ka turpmāko 15 gadu laikā zinātnei un tehnoloģiju inovācijām par vienu no prioritātēm jāizvirza veselības aprūpe, ir 55%, bet par darba vietu radīšanu kā vienu no prioritātēm uzskata 49%.

Speciālā Eirobarometra aptauja veikta no 2014. gada 14. līdz 26. jūnijam 28 Eiropas Savienības valstīs. Klātienē savā dzimtajā valodā aptaujāti 27 910 respondenti no dažādām sociālām un demogrāfiskām grupām. Aptauju veica “TNS Opinion”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl