Latvijas iedzīvotāji visvairāk uzticas ģimenei, prezidentam un baznīcai

1 komentārs
Latvijas iedzīvotāji visvairāk uzticas ģimenei, prezidentam un baznīcai
FOTO: LETA

Ģimenei uzticas absolūtais vairākums (94%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem. To atklāj pētījumu kompānijas TNS sadarbībā ar telekompānijas LNT raidījumu 900 sekundes marta beigās veiktais pētījums.

Lielākā daļa (61%) iedzīvotāju norādījuši, ka uzticas Latvijas Valsts prezidentam. Būtiski, ka gada laikā ir ievērojami pieaugusi iedzīvotāju uzticēšanās Valsts prezidentam (kāpums par 28 procentpunktiem).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nedaudz vairāk nekā puse iedzīvotāju norādījuši, ka uzticas baznīcai (55%). Puse iedzīvotāju uzticas Valsts policijai (51%) un masu medijiem (50%).

Tiesai uzticas 46% iedzīvotāju, vietējās pašvaldības (novada, pilsētas) vadībai – 44% iedzīvotāju, savukārt nevalstiskajām organizācijām uzticas 40%.

Nedaudz vairāk nekā trešā daļa (36%) iedzīvotāju uzticas Satversmes aizsardzības birojam (SAB).

Gada laikā ir statistiski nozīmīgi pieaugusi iedzīvotāju uzticēšanās SAB (par 5 procentpunktiem).

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) uzticas 29% iedzīvotāju, valdībai – piektā daļa (19%) iedzīvotāju un Saeimai – 14% iedzīvotāju.

TOP komentāri

  • Inta
    +1 +1 0

    Inta

    Kā lai sāk ticēt nu jau veselajam prezidentam,kas runā par augstāko slāņu medicīnas atsevišķu apkalpošanu? Tāda viņa pateicība medicīnai? Bet mēs,nabagie,cīnāmies par rindām pie speciālistiem un droši varam mirt! Nav cilvēku,nav problēmu! Kurp ejam,Latvija?Kam ticēt?Dievs nepalīdz mūsu lūg
    šanās! Bet ģimenes kauc pēc taisnības! Tāda mūsu ticība!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl