Komentāri

Šķiet, ka jaunais ASV prezidents Donalds Tramps nevienu cilvēku neatstāj bez viedokļa – viņš vai nu patīk, vai gluži pretēji – raisa pamatīgas negācijas. Taču kāds ir Latvijas iedzīvotāju viedoklis par Trampu – vai šis cilvēks ir ietekmējis politiku pasaules līmenī? Tas tika skaidrots jaunā aptaujā.

Aptaujas dati rāda, ka 65% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem ir norādījuši, – Donalda Trampa kļūšana par ASV prezidentu ir ietekmējusi politisko situāciju pasaulē (22% – būtiski ietekmējusi, 43% – drīzāk ietekmējusi).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr ceturtā daļa (23%) iedzīvotāju ir norādījuši, ka D. Trampa kļūšana par ASV prezidentu nav ietekmējusi politisko situāciju pasaulē (6% – drīzāk nav ietekmējusi, 17% – noteikti nav ietekmējusi).

Desmitā daļa (12%) iedzīvotāju nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl