Komentāri

Jau pavisam drīz svinēsim Ziemassvētkus. Šajā laikā ir daudz dažādu ieradumu, ko un kā tiek svinēti svētki. Cik liela nozīme šodien Latvijas iedzīvotājiem ir baznīcai? Tas noskaidrots jaunākajā TNS aptaujā.

Jaunākā TNS aptauja rāda, ka piektā daļa (20%) Latvijas iedzīvotāju katru gadu Ziemassvētkos apmeklē baznīcu, savukārt 13% iedzīvotāju baznīcu svētkos apmeklē aptuveni reizi divos gados.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceturtā daļa (26%) dievnamu apmeklē retāk nekā reizi divos gados, bet 37% iedzīvotāju baznīcu Ziemassvētkos neapmeklē vispār.

Salīdzinot šos rezultātus ar situāciju pirms diviem gadiem, izrādās, ka šogad  nozīmīgi pieaudzis to iedzīvotāju skaits, kuri Ziemassvētkos apmeklē baznīcu retāk nekā reizi divos gados.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl