9 komentāri

Par to, kā mainīt daudziem iedzīvotājiem grūti samaksājamo nekustamā īpašuma nodokli lemj valdības izveidotās darba grupās un drīzumā šis jautājums būs jāskata arī Ministru kabinetam.

Vai iedzīvotāji tic, ka valdībai tuvākā pusgada laikā izdosies rast visām iesaistītajām pusēm apmierinošu risinājumu jautājumā par nekustamā īpašuma nodokļa piemērošanu? Mūsu rīcībā ir jaunas aptaujas dati.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās, ka tikai desmitā daļa (12%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka valdībai tuvākā pusgada laikā izdosies rast apmierinošu risinājumu šajā jautājumā.

Tikmēr absolūtais vairākums (81%) iedzīvotāju netic valdības spējai atrast šādu risinājumu.

Vēl 7% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi šajā jautājumā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

 • Jā,
  +7 +7 0

  Jā,

  Es arī domāju,ka pa lielam nekas nemainīsies,jo daudzas mazās pašvaldības no tā vien dzīvo,no kā tad maksās sev algas!!!!
 • Rudīte Koroļkova
 • SO.
  +8 +7 -1

  SO.

  Tā kā NĪN ir drošs naudas ievākšanas ceļš, ministri nedarīs neko, labāk zīle rokā, nekā mednis kokā.Likumus arī nemainīs, jo tas liktu rupīgāk sekot reālajai dzīvei.Gerharda priekšlikums parāda tikai to, cik viņš ir tāls no savas ministrijas jomas-reģionu attistības.Cik ārpus Rigas, Jūrmalas un biezo rajoniem Pierīgā ir īpašumi, kas sasniedz 100 000?Smiekli nāk un raudāt gribas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl