Latvijas iedzīvotāji nav vienaldzīgi! Bēgļu jautājums satrauc 89% iedzīvotāju

1 komentārs

No TNS jaunākā pētījuma datiem secināms, ka Latvijas iedzīvotājus satrauc starptautiskās norises. Absolūtais vairākums – 89% – Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā norādījuši, ka viņus satrauc bēgļu krīze Eiropā.

Zīmīgi, ka tikai desmito daļu (10%) iedzīvotāju tas nesatrauc, un tikai 1% iedzīvotāju nav sniedzis konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielākā daļa – 79% – Latvijas iedzīvotāju atzinuši, ka viņus satrauc arī militārais konflikts Ukrainā. Savukārt tas pilnībā nesatrauc piekto daļu (19%) aptaujāto, bet 2% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Tāpat lielākā daļa (68%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā ir nobažījušies par militāro konfliktu Sīrijā. Teju trešā daļa jeb 30% aptaujāto ir norādījuši, ka viņus tas nesatrauc.

Skaties foto:

TOP komentāri

  • Eli Louda
    0 0 0

    Eli Louda

    270.000.000 - tik daudz Islāma upuru 1400 gados - simtiem jaunu upuru ik dienu vēl šobaltdien.
    60.000.000 Kristiešu. Tu būsi šajā skaitā, jeb nē? Rīkojies! Kā šodien Eiropa noliedz genocīdu pret Ebrejiem, tā Turcija joprojām noliedz genocīdu pret Armēņiem. Ticiet man, Turcija noliegs arī genocīdu pret mums - eiropiešiem. Bildes ar mums - krustā sistiem, vilktiem aiz mašīnām, akmeņiem nomētātiem, izvarotiem - būs nāves kulta lepnums, kas simbolizēs Islāma varonību un mūsu stulbumu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl