Latvijas iedzīvotāji izsaka mediķiem pateicības vārdus

1 komentārs

Jau pusotru gadu Latvijas medicīnas darbinieki strādā uz spēku izsīkuma robežas, bet viņu darbs pārāk bieži tiek uztverts kā pašsaprotams, tāpēc šodien vēlamies mediķiem pateikt lielu paldies.

Māksliniece, Iveta

“Vienīgais izturību un pacietību! Vairāk arī neko… Es domāju, ka viņiem ir ļoti grūti.”

“Tiešām liels, liels paldies mediķiem par to darbu, ko viņi dara! Tas ir ļoti milzīgs darbs. Mēs to novērtējām, es to novērtēju! Lai viņus Dievs svētī! Lai viņiem viss izdodas!” saka skolotāja Beatrise.

IT speciāliste, Tatjana

“Savs darbs jāpilda godīgi. Ja psiholoģiski ir smagi. Ir cilvēciski baidīties un neizturēt kādos brīžos, tad jāiet prom vai iet atvaļinājumā. Bet “pa lielam” viss ir risināms. Bet ja tu paliec, tad jāsaprot, kādēļ tu to dari.”

“Mēs esam tur, kur esam, kad ir gultas, ir telpas, ir viss daudz kas cits, bet mums ir jāmeklē cilvēki, kas strādās ar to visu. Tā nav mediķu problēma, tā ir valdības problēma. Tā nav tikai šā gada problēma. Tā ir n-to gadu problēma. Nu, ja maksās, tad mediķi strādās, un mediķi turēsies. Nav komentāru. Kā jūs domājiet, ja viens ķerras stūmējs celtniecībā nopelna vairāk, nekā kvalificēts ārsts stundā. Turaties par velti? Tā dzīvē nemēdz būt,” norāda ārste Biruta.

Zemessargs, Ansis

“Lai viņiem ir stipra veselība, novēlu īpašus sveicienus Rācenim Dumpim un visiem pārējiem! Lai mediķiem ir stipra griba. Pārvarēsim Covid, tāpat kā pārvarējām krievu okupāciju, deportācijas un izdzīvosim! Latvijai saules mūžu!”

“Vienmēr iet pa kalniem lejā, un mediķiem šobrīd darba ir pāri, ko vien var iedomāties… Bet gribas domāt, ka tie viļņi viļņojas un kādā brīdī nostājamies uz kājām. Un tā arī būs! Tas ir tikai laika jautājums!” pauda studente Madara.

Uzņēmējs, Ivo

“Ļoti vēlētos viņiem pateikt, lai viņi turas! Jo viņi mums ir vajadzīgi, it sevišķi šajā brīdī. Veselību arī jums, protams, izturību! Nāks pavasaris, uzspīdēs saulīte. Strādājam, turamies un visu cieņu jums!”

1 komentārs