Komentāri

Latvijas iedzīvotāji atzinīgi novērtējuši Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa pirmo runu Brīvības pieminekļa pakājē. Uzruna tautai ir ikgadēja tradīcija, kuru pirms vairākiem gadiem savas prezidentūras laikā aizsāka Vaira Vīķe-Freiberga.

Lija lietus un pūta vējš. Taču nelabvēlīgie laikapstākļi nebija šķērslis, lai starp lāpu gājienu, gaismas festivālu Staro Rīga un svētku uguņošanu iedzīvotāji atrastu laiku arī prezidenta uzrunai. Brīvības pieminekļa pakāje bija pilna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts prezidents Raimonds Vējonis

Jūs esat tie varoņi, kas ik dienu padara valsti stiprāku un drošāku – jūs esat Latvija! Mēs esam Latvija! Pateiksim paldies viens otram, teiksim to skaļi un savās sirdīs. Izbaudīsim šos svētkus ar pateicību, prieku un mīlestību vienam pret otru un savu dzimteni!

Nepilnu 10 minūšu garās runas saturs galvenokārt bija veltīts valsts dibināšanai, tās attīstībai līdz mūsdienām, vērtību saglabāšanai, lai valsts pastāvētu arī turpmāk.

LNT aptaujātie iedzīvotāji pauda uzskatu, ka kopumā Vējonis ar uzdevumu ticis galā labi.

”Ļoti patika, tas ka viņš uzrunāja visus un ka Latvija nav tikai valdība, un tā ir jāmīl, jāgodā,” atzīst rīdziniece Signe.

Vējoņa priekšrocība ir tā, ka viņu joprojām salīdzina ar priekšgājēju Andri Bērziņu, kuram publiskā uzstāšanās bija vājā puse. Tā LNT studijā atzina politologs Filips Rajevskis. Francijas pieminēšana svētku runā bijusi iederīga un kalpoja kā sava veida akcents.

Nākamais Vējoņa eksāmens jau pēc nepilna mēneša – uzruna gadumijā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl