Komentāri

Vienlaikus ar izstādi par skolu šodien Ķīpsalā atklāta ar ikgadējā ”Latvijas Grāmatu izstāde”. Krāšņajā un bagātīgajā grāmatu pilsētiņā satiksies rakstnieki, tulkotāji, izdevēji un lasītāji.

Apmeklētāji varēs baudīt pazīstamu autoru priekšlasījumus un piedalīties arī vairāku jaunu grāmatu atvēršanā. Šogad piedalīties izstādē viesu valsts statusā uzaicināta arī Krievija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izstādes atklāšanā piedalījās arī Krievijas prezidenta Vladimira Putina īpašais pārstāvis starptautiskās kultūras sadarbības jomā Mihails Švidkojs. Austrumu kaimiņa stendā aplūkojami vairāk nekā tūkstoš klasiskās un mūsdienu literatūras darbi. Izstādes organizētāji norāda, ka vēlējušies lasītājiem piedāvāt arī tādas grāmatas, kas tapušas ne vien Rietumvalstīs, bet arī austrumos no Latvijas.

“Pilnīgi izvērtējuši un cenzējuši šā stenda saturu mēs neesam, tai pašā laikā izstādes rīkotāji bT1, kuri kūrēja šo viesu valsts dalības norisi, tomēr arī centās gādāt par to, lai šīs grāmatas nebūtu iekrāsotas kaut kā Latvijai nelabvēlīgi, tāpēc liels uzsvars likts uz jauno paaudzi,” saka Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas valdes priekšsēdētāja Renāte Punka.

Bet “Jautrajā lasītavā” norisināsies dažādi pasākumi bērniem un viņu vecākiem, piemēram, notiks iepazīšanās ar dažādu grāmatu varoņiem. Izstādē darbosies arī “maiņas punkts”, kur apmeklētāji savā starpā varēs apmainīties ar izlasītajām grāmatām.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl