Latvijas grāmatas britu eksperti atzīst par ļoti labām

Komentāri

Pagājušajā nedēļas nogalē Londonas grāmatu tirgū, kas ir viens no lielākajiem pasaules tirgiem, mūsu valsts grāmatas atzītas par skaistākajām.

Britu izdevēji uzskata, ka tie latviešu autori, kurus viņi izvēlējušies izdot, ir ļoti augstvērtīga pasaules klases literatūra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Angela Jarman, Arc Publications (Lielbritānija) redaktore:

Mēs šo brīnišķīgo literatūru esam iepazinuši, pateicoties Latvijas Literatūras centram. Viņiem ir speciāla programma, un viņi ir sagatavojuši angļu valodā fragmentus no latviešu literatūras darbiem speciāli tādiem izdevējiem kā mums, kuri latviski nesaprot ne vārda un par latviešu literatūru nezina neko.

Pirms grāmatas tulkošanas britu izdevēji iepazīstas vairāk ne tikai ar literāro darbu, bet arī apmeklē Latviju. Abas izdevējkompānijas Latvijā ir viesojušās divas reizes, un te īpaši tiek uzteikta latviešu viesmīlība un skaistā daba.

Abas izdevējkompānijas Latvijā ir viesojušās divas reizes; īpaši tiek uzteikta latviešu viesmīlība un skaistā daba.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl